Sukienki weselne

20 mega kobiecych fryzur do sukienki !

Fryzura fale na włosach

Seksowne, stylowe, eleganckie fryzury pasują do sukienki wieczorowej, weselnej, na studniówkę, czy chrzciny. Wśród kobiecych propozycji znajdziecie: upięcia z warkoczem, loki, delikatne fale, elegancki kucyk, luźne upięcia włosów, czy stylowe koczki. Zobaczcie mega kobiece fryzury do sukienki – 20 modnych propozycji. Fryzury fale do sukienki ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 20   Read More »

Słodkie, romantyczne różowe wzorki na paznokcie

Paznokcie modne wzorki

Paznokcie w kolorze różowym, są idealne na każdej zadbanej kobiety, wolicie ciemny róż biskupi, czy może jasny róż pastelowy. Zobaczcie słodkie i romantyczne wzorki na paznokcie z kolorem różowym, pasują do sukienki czarnej, różowej, białej, granatowej, srebrnej. 15 wzorów na paznokcie, zdjęcia. > Paznokcie modne wzorki ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 15 Read More »

Trendy 2016 makijaże wieczorowe – makijaż smokey, brokat, matowe usta

Ciemne wino pomadki

Jakie będą główne trendy w makijażu 2016? Makijaże wieczorowe, np. na Sylwester, studniówkę, to w 2016 makijaże mocne, błyszczące, smokey eye, makijaże brokatowe, z czerwonymi ustami. Przydymione oko, króluje już długo w makijażach wieczorowych, bo taki makijaż ciemny bardzo dobrze prezentuje się w wieczorowym, przytłumionym świetle, pasuje do sukni, do cekinów. Pamiętajmy, że jak nakładamy brokatową, błyszczącą sukienkę, to makijaż ... Read More »