Sukienki letnie

Brzoskwiniowe paznokcie, czyli peach manicure – pomysły

Najmodniejsze tego lata, paznokcie brzoskwiniowe, czyli peach manicure, świetnie wyglądają do opalonego ciała, doskonale prezentują się ze złotymi i białymi akcentami. Jeżeli szukacie paznokci na wesele do do białej sukienki, sukienki pastelowe, sukienki pomarańczowej, to będzie trafiony wybór. Galeria – paznokcie brzoskwiniowe wzory. Paznokcie brzoskwiniowe galeria ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 17 Read More »

Idealne makijaże na wesele – trendy wiosna – lato 2016

Podkreślić oczy, czy podkreślić usta, na jaki makijaż na wesele zdecydujesz się w sezonie wiosna lato 2016? Makijaże na wesele 2016, oczy podkreślamy za pomocą kreski, makijaż smokey eye jest nadla na topie, na ustach królują pomadki: różowe, rubinowe, czerwone, malinowe, beżowe, ciemne pomadki. 20 propozycji – makijaże na wesele 2016. Makijaże wesele zdjęcia ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 ... Read More »

25 fryzur z prostych włosów – krótkie, średnie, długie włosy

Zobacz 25 uczesań z prostych włosów, fryzury włosy krótkie, długie i średnie. Z zadbanych, prostych włosów możesz wyczarować wiele świetnych fryzur, oto 25 fryzur idealnych na wiele okazji, wśród nich fryzury z opaską, podpięte włosy, fryzury ze spinką, włosy na bok, koczki, modne fryzury na co dzień. Popularne cięcia włosów, fryzury bob, włosy długie pocieniowane, włosy do ramion, krótkie fryzurki. ... Read More »